Endüstriyel Akaryakıt Nedir?

Akaryakıt ürünlerini benzin istasyonlarından karşılayamayan profesyonel kuruluşların endüstriyel yakıt ihtiyacını temin etmek için Endüstriyel Akaryakıt temini sağlanır.

Müşterilerinin tüketim ihtiyaçları, depolama imkanları ve teknik altyapıları gibi özel koşullarını değerlendirerek, esnek bir yapı içinde bu koşullara uygun hizmetler üretilebilmektedir. Endüstriyel akaryakıt alanında da önemli olan müşterilerin talep ettiği her türlü ürünü en kısa zamanda, en üst kalitede ve en ekonomik şekilde temin edilebilmektedir.

Bölgemiz ve tüm Türkiye’de akaryakıt kullanan küçük, orta ve büyük ölçekli tesislerin, şantiyelerin, fabrikaların ve diğer birçok kuruluşun endüstriyel akaryakıt ihtiyaçları; üstün kalite güvencesi ve günümüzün en uygun ekonomik ve finansal koşullarıyla karşılamaktadır.
Bu görev sorumluluğunda, ticari ve endüstriyel satışlar müşterilerine kaliteli ürün, teknik destek, güvenilir ve hızlı hizmet, Adım Petrol tarafından verilmektedir.

Adım Petrol; uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde endüstriyel akaryakıt sektöründe tercih edilen firmalardan biri durumundadır. Detaylı bilgi için 0 (212) 485 09 04 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.