PETROL İSTASYONLARI

Türkiye'nin birçok noktasında hizmetinize sunmus olduğumuz Petrol İstasyonlarında güleryüzlü ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Adım Petrol olarak birçok noktada yer alan Opet ve Petrol Ofisi istasyonlarımız ile faaliyet göstermekteyiz. Her türlü akaryakıt ihtiyacınızda ulaşabileceğiniz Petrol İstasyonlarımız uzman ve güler yüzlü ekibimizle siz değerli müşterilerimize yardım etmek için hizmetinizdedir. Petrol İstasyonlarımızda; kalite politikalarımız dahilinde hareket etmeye devam ediyor ve sizin istek talepleriniz doğrultusunda her geçen gün daha da kendimizi geliştirmek üzere çalışmalar yapıyoruz.

Devamını Oku>>

ENDÜSTRİYEL AKARYAKIT

Akaryakıt ürünlerini benzin istasyonlarından karsılayamayan profesyonel kurulusların endüstriyel yakıt ihtiyacını temin etmekteyiz.

Bölgemiz ve tüm Türkiye’de akaryakıt kullanan küçük,orta ve büyük ölçekli tesislerin, şantiyelerin, fabrikaların ve diğer birçok kuruluşun akaryakıt ihtiyaçları, deneyimli ve etkin bayilik altyapısı, üstün kalite güvencesi ve günümüzün en uygun ekonomik ve finansal koşullarıyla karşılamaktadır.
Bu görev sorumluluğunda, ticari ve endüstriyel satışlar müşterilerine kaliteli ürün, teknik destek, güvenilir ve hızlı hizmet, Adım Petrol tarafından verilmektedir.

Devamını Oku>>

AKARYAKIT TAŞIMACILIĞI

Akaryakıt tedariginde gereken tüm lojistik ihtiyaçlarınız için bize ulasabilirsiniz.

Tehlikeli madde taşıması konusunda iş tecrübemiz, profesyonel, eğitimli ekibimiz ile sektörde güvenilir bir firma olarak ilk sıralarda yerimizi korumaya devam ediyoruz.
Bilgi ve tecrübesiyle yıllardır sektörün içinde yer alan uzman ekiplerimiz, akaryakıt tedarik zincirinin her halkasında, tüm lojistik ihtiyaçlara rahatlıkla cevap verebilmektedir.
ADR (Tehlikeli maddelerin uluslararası karayolu nakliyesi hakkındaki Avrupa Sözleşmesi) yönetmeliğine uygun araç ve donanıma sahibiz.

Devamını Oku>>

7/24 Akaryakıt Lojistik Hizmeti için: 0 (532) 422 52 00
İletişim
ADIM GRUP

Adım Grup, farklı sektörlere faaliyet gösteren şirketleriyle, bünyesinde 300 kişiye istihdam olanağı sağlayan bir şirketler grubudur.

Adım Grup, ülkemizde yenilikçi yöntemleri, son teknolojileri, en yeni makineleri, en kaliteli ekip ve ekipmanları kullanarak ve kalite bilincini tüm üretim ve hizmet birimlerinde yerleştirmiştir.

İLETİŞİM
  • İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Keresteciler Sitesi 4. Sok. 5. Blok, No:31 İkitelli – Başakşehir / İstanbul
  • +90 (212) 485 09 04
  • info@adimpetrol.com
İSTASYONLARIMIZ
  • PETROL OFİSİ –  Alipaşa Mah. Sinekli Yolu No: 17 Silivri / İstanbul
  • 0212 716 50 90 – 0212 716 50 28 – 0212 716 50 88
  • adim@adimpetrol.com.tr
  • OPET – Seymen Gazi Yiğit Cad. No:4 Silivri / İstanbul
  • 0212 716 50 90 – 0212 716 50 28 – 0212 716 50 88
  • adim@adimpetrol.com.tr