En İyi Kalite

Adım Petrol olarak; firmaların talep ettiği endüstriyel yakıtlarda kaliteye önem vermekte, en üst kalite seviyesindeki ürünleri onlara sunmaktayız.

Zamanında Teslimat

Müşterilerimize verdiğimiz sözleri önemsiyor ve zamanında teslimatla birlikte eksiksiz teslimat konusuna da önem gösteriyoruz!

Güvenilir Hizmet

Endüstriyel Akaryakıt alanında; ürün güvenliğinin sağlanması en önem verdiğimiz ve hassasiyet gösterdiğimiz konulardan biridir.

ENDÜSTRİYEL AKARYAKIT

Uzun yıllardır akaryakıt sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; perakende faaliyetlerindeki liderlik başarısını toptan satışlarda da göstermekte, Endüstriyel Akaryakıt alanında da hizmet vermektedir.

Endüstriyel Akaryakıt satışlarının temel amacı, akaryakıt ürünlerini, benzin istasyonlarından karşılayamayan profesyonel şirket ve kuruluşların akaryakıt ihtiyaçlarını karşılamaktır. Biz de Adım Petrol olarak; sektörün ileri gelen firmalarına toptan akaryakıt satışı yapmaktayız.

İstasyonlarımız ve stok kapasitemiz sayesinde müşterilerimizin talep ettiği her türlü ürünü en kısa zamanda ve en iyi kalitede onlara ulaştırabilmekteyiz.

7/24 Akaryakıt Lojistik Hizmeti için: 0 (532) 422 52 00
İLETİŞİM