HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

ADIM GRUP

Adım Grup, farklı sektörlere faaliyet gösteren şirketleriyle, bünyesinde 300 kişiye istihdam olanağı sağlayan bir şirketler grubudur.

İnşaat ve akaryakıt sektörlerinde yapmış olduğu hizmetlere ek olarak 2010 yılında Adım Treyler ve Orman Ürünleri İç ve Dış Ticareti de bünyesinde kurmuştur. Adım Treyler ve Orman Ürünleri İç ve Dış Ticaret olarak ithalatını yapmış olduğu orman ve yapı malzemeleri distribütörlüklerinin yanı sıra üretimini Ukrayna fabrikasında gerçekleştirdiği kereste ve orman ürünlerini de ürün portföyüne eklemiştir.

Almış olduğu bu distribütörlüklerde ve üretimini bizzat yaptığı ürünlerde markaların bilinirliğine, üretim parkurlarının güvenliğine ve ürünlerin kalite standartları uyumuna önem vererek, ithalatını yapmış olduğu ürünlerin Türkiye standartlarını yükseltmesini hedeflemiştir. Adım Grup, ülkemizde yenilikçi yöntemleri, son teknolojileri, en yeni makineleri, en kaliteli ekip ve ekipmanları kullanarak ve kalite bilincini tüm üretim ve hizmet birimlerinde yerleştirmiştir.

Size neler sunuyoruz ?

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

İşimizin her alanında kaliteli hizmet vermeyi önemsiyoruz!

Güven

Aktif olduğumuz sektörde de diğer sektörlerdeki gibi en önemli etkenlerden birinin güven olduğunun farkındayız. Bu nedenle güven unsurunu çok önemsiyoruz.

Kalite

Adım Petrol olarak; en kaliteli hizmeti sunmaya çalışarak siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Dinamik

Çalışanlarımızın motivasyonunu en üst seviyede tutarak size dinamik ve enerjik bir şekilde hizmet vermelerini sağlıyoruz.

Çevreye Duyarlı

İçerisinde bulunduğumuz doğanın güzelliğinin farkındayız. Çevreye duyarlılık konusunda titiz çalışıyor ve oluşabilecek zararları minimum seviyeye indiriyoruz.

Müşteri Odaklı

Müşteriler için değer yaratan, müşteri odaklı anlayışla çalışmalarımızı yürütüyor; müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz.

Yenilikçi

Her geçen gün yeni bir gelişmeyle karşılaştığımız dünyada biz de sürekli olarak yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz

Kurumsallaşmış kimliği ile dinamik her türlü teknolojik gelişime ve yeniliği üretim platformumuzun tümüne yansıtarak, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği performansımızın sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket eden, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde aranan, çalışılması en çok arzu edilen bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Adım Petrol bünyesinde her geçen gün büyük adımlarla ilerleyerek sınırsız gelişim ve profesyonel kalite ile siz müşterilerimize sorunsuz en iyi kalitede hizmet sunabilmektir. Sektöründe kaliteden ödün vermeden sizler için sınır tanımayan çalışanlarımızla hayatınızı kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

ADIM GRUP

Adım Grup, farklı sektörlere faaliyet gösteren şirketleriyle, bünyesinde 300 kişiye istihdam olanağı sağlayan bir şirketler grubudur.

Adım Grup, ülkemizde yenilikçi yöntemleri, son teknolojileri, en yeni makineleri, en kaliteli ekip ve ekipmanları kullanarak ve kalite bilincini tüm üretim ve hizmet birimlerinde yerleştirmiştir.

İLETİŞİM
  • İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Keresteciler Sitesi 4. Sok. 5. Blok, No:31 İkitelli – Başakşehir / İstanbul
  • +90 (212) 485 09 04
  • info@adimpetrol.com
İSTASYONLARIMIZ
  • PETROL OFİSİ –  Alipaşa Mah. Sinekli Yolu No: 17 Silivri / İstanbul
  • 0212 716 50 90 – 0212 716 50 28 – 0212 716 50 88
  • adim@adimpetrol.com.tr
  • OPET – Seymen Gazi Yiğit Cad. No:4 Silivri / İstanbul
  • 0212 716 50 90 – 0212 716 50 28 – 0212 716 50 88
  • adim@adimpetrol.com.tr